Katalog ve Yaka Kart

Fuar kataloğunda firma bilgilerinizin yer alması için "Fuar Profilinizi" oluşturmayı ve "Yaka Kartı" girişi yapmayı unutmayın!
1. Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından e-mail adresinize gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile aşağıdaki link üzerinden Katalog ve Yaka Kartı sistemine giriş yapınız. Katalog Sisteminin giriş bilgilerini bilmiyorsanız, Müşteri Deneyimi Ekibi ile iletişime geçerek, emitt.support@ite-turkey.com kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. 

2. Sisteme giriş yaptığınızda üst menüde yer alan Fuar Profilim başlığına tıklayarak, firma bilgilerinizi girebileceğiniz online forma ulaşabilirsiniz.

3. Açılan sayfadaki bilgileri doldurduktan sonra sayfa sonundaki Kaydet butonuna tıklayınız.
 
4. Bilgilerinizin işleme alınabilmesi için, profilinizi gözden geçirmeyi ve sayfanın sonunda yer alan Bilgilerimi Onaylıyorum butonuna tıklamayı lütfen unutmayın!

5. Müşteri temsilciniz tarafından bilgileriniz kontrol edilip onaylandıktan sonra, İşlemler menüsü üzerinden katılımcı yaka kartlarınızı oluşturabilirsiniz.

 
  • Online Form katılımcılar tarafından onaylandıktan sonra, yapılacak herhangi bir bilgi değişikliği için Müşteri Deneyimi Ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 
Öneri, istek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.  
emitt.support@ite-turkey.com email adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 
Katılımcı El Kitabı
Sık Sorulan Sorular
Müşteri Deneyimi İletişim
    


#emitt2020 

Bizi takip edin!