Katalog ve Katılımcı Yaka Kartı

Fuar Kataloğunda yer alabilmek için lütfen Fuar Profilinizi onaylamayı unutmayın!
FUAR KATALOĞU
 
  1. Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından e-mail adresinize gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile aşağıdaki link üzerinden Katalog ve Yaka Kartı sistemine giriş yapınız. Giriş bilgilerinizi bilmiyorsanız emitt.support@hyve.group adresi üzerinden Müşteri Deneyimi Ekibi ile iletişime geçerek, kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
  2. Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan "Fuar Profilim" başlığına tıklayınız. 
  3. Açılan sayfadaki fuar kataloğunda yer alacak firma bilgilerinizi doldurduktan sonra sayfa sonundaki "Kaydet ve Sonra Devam Et" butonuna basınız.
  4. Profilinizi gözden geçirdikten sonra bilgilerinizin işleme alınabilmesi için "Fuar Profilim" sayfasının sonunda yer alan"Bilgilerimi Onaylıyorum" butonuna tıklamayı unutmayın.
  5. Katalog Bilgilerinizi onaylamanız için son tarih duyurulacaktır.

NOT: Fuar Kataloğunda yer alacak alt (paylaşan) katılımcı firma bilgileri Müşteri Deneyimi Ekibi'ne bildirilmelidir.
 
KATILIMCI YAKA KARTI
 
    Fuar Profiliniz Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra yaka kartı oluşturabilirsiniz.
 
  1. "İşlemler" menüsünün altından "Yaka Kartları" sayfasını açın.
  2. "Yeni Yaka Kartı Oluştur" butonuna tıklayın.
  3. Açılan sayfadaki bilgileri doldurduktan sonra "Devam Et"'e basın (Formdaki tüm alanları doldurmadığınız takdirde yaka kartı oluşturamazsınız).
  4. Oluşturduğunuz yaka kartları belirtmiş olduğunuz email adreslerine otomatik olarak gönderilmektedir. Gelen mailde yer alan yaka kartının çıktısını alarak, fuar alanına gelirken yanında getirmeniz gerekmektedir.

NOT: Stant kurulumu esnasında Katılımcı Yaka Kartları kullanılamaz. Kurulum zamanı alanda bulunacak kişilerin ISG Yaka Kartı çıkartması gerekmektedir. Bunun için lütfen "İş Sağlığı ve Güvenliği" sayfasını ziyaret ediniz.
 

Katalog ve Yaka Kartı Sistemi aktif hale geldiğinde siz katılımcılarımıza duyurulacaktır.
 

Online Form katılımcılar tarafından onaylandıktan sonra, yapılacak herhangi bir bilgi değişikliği için Müşteri Deneyimi Ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Sistemle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız lütfen emitt.destek@hyve.group email adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Müşteri Deneyimi Ekibi | İletişim

emitt.destek@hyve.group

+90 212 233 97 54

ORGANIZED by hyve.group

Bizi takip edin!

    

#EMITT #Emitt2022