ITE Connect

İşinizi büyütebileceğiniz ve potansiyel iş olanaklarınızı genişletebileceğiniz ITE Connect uygulamasıyla tanışın!
ForestHosted Buyer/Uluslararası Satın Alma Heyeti Programı nedir?
ITE Turkey tarafından organize edilen Emitt 2020 Alım Heyeti programı, katılımcılarımıza yeni iş birliği kurma, var olan iş birliklerini geliştirme ve ortaklık fırsatları sunarak B2B görüşmeler yapabileceği bir programdır.

Hosted Buyer Programına neden katılmalısınız?

Hosted Buyer Programı ile profesyonel satın almacılarla iş birliği yapabilir, ticari ağınızı hızlı bir şekilde genişletebilirsiniz.

B2B toplantılarınızı oluşturarak kendi sektörle ile ilgili inovasyonlardan haberdar olabilirsiniz.


ITE Connect Uygulaması nedir?

ITE Connect (Eşleştirme Sistemi), katılımcıları tek bir platform üzerinden uluslararası Alım Heyetleri ve Ziyaretçiler ile bir araya getirerek hızlı ve kolay B2B görüşmelerin yapılması için tasarlandı.

Bu uygulama ile katılımcılar ülke/sektör/ürün grubuna göre filtrelemeler yaparak, hangi firmalara toplantı talebi gönderebileceğini kontrol edebiliyor. Katılımcılar, eşleşmek istediği firmalara gönderdiği randevu talepleri otomatik olarak firma takvimine ekleyebilir ve randevular üzerinde değişiklik yapılabilir.
ITE Connect (Eşleştirme Sistemi) Uygulaması Nasıl Kullanılır?

- ITE Connect Uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden mobil cihazlarınıza indirdikten sonra, sisteme giriş yapınız.

- Firmanız adına ITE Connect kullanıcı profili için şifre oluşturabileceğiniz link sistemde tanımlı e-mail adresine otomatik olarak gönderilmiştir. Sistem tarafından e-mail almadıysanız, lütfen buraya tıklayarak şifre resetleme talebinde bulunabilirsiniz.

- Profilinizi tamamlayın ve eşleştirme yapabileceğiniz profilleri incelemeye başlayın.

- Uygulamadaki tüm adımları tamamladıktan sonra sektörde bulunan tüm firmalar ana sayfanızda listelenecektir.

- Firmalara B2B randevu talebi gönderebilir, iletişim bilgilerinizi mesaj yoluyla paylaşabilirsiniz. Farklı sektörlerdeki firmaları görmek isterseniz, dilediğiniz kriterlerlere göre özel arama yapabilirsiniz.

- Eşleştiğiniz profesyonellerle fuar öncesinde, süresince ve sonrasında iletişimde kalabilirsiniz.

- ITE Connect Uygulamasıyla Etkinlik&Konferans programını takviminize ekleyebileceğinizi unutmayın.

  
Katılımcı İpuçları
Müşteri Deneyimi İletişim
    


#emitt2020 

Bizi takip edin!